حواله خودرو چیست؟

گاهی کارخانه های خودرو سازی طی قرعه کشی های برگذار شده، عده ای را به عنوان برنده اعلام می کنند.
حال این افراد انتخاب شده باید طی زمان های تعیین شده مبلغ مورد نظر را جهت تحویل خودرو خود برای کارخانه واریز بکنند؛ اما در این بین تعدادی از افراد از درخواست خود پشیمان می شوند یا بعضا مبلغ کافی برای واریز در اختیار ندارند.
در این صورت آن ها با مراجعه به اتو کارمند، ما درخواست یا حواله خودرو آن ها را خریداری می کنیم و به سایر دوستانی که تمایل و شرایط خرید خودرو کارخانه ای و صفر دارند ارائه می دهیم.

خرید و فروش حواله خودرو همواره جزء اموری بسیار حساس می باشد و شرکتی که بر این امور نظارت دارد، بایستی تمامی ریز جزئیات را بررسی بکند تا نه حق فروشنده حواله و نه حق خریدار حواله ضایع نشود

 

خودرو فیدلتی پرایم
دیگنیتی پرایم

خرید حواله خودرو

خرید حواله خودرو به صورتی است که باید بیشترین احتیاط ممکن را از مطمئن بودن فروشنده کسب بکنید؛ حواله خریداری شده حتما باید دارای ردیف قرارداد، شماره تراکنش باشد.

ما دو مورد را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که حتما در خرید حواله خود چک بکنید:

  1. شما می توانید از طریق ردیف قرارداد و شماره تراکنش حواله مورد نظر، از کارخانه سازنده استعلام وضعیت خودرو مورد نظر را بگیرید که در دست تولید می باشد یا خیر!
    متاسفانه امروزه برای تضمین در خرید حواله تنها وکالت، چک، سفته رد و بدل می شوند و هیچگونه استعلام رسمی ای گرفته نمی شود.

  2. اسناد مربوطه باید چک بشوند و مطمئن شد که حواله به چند نفر فروخته نشده باشد.

مجموعه اتو کارمند به شما عزیزان ضمانت می دهد که از صفر تا صد خرید و فروش حواله خودرو شما را یاری کند و با دقت فراوان از هرگونه شیادی سودجویان جلوگیری کند.
این ضمانت را به شما عزیزان می دهد که در صورت وجود هر گونه اختلال در حواله هایی که شما عزیزان از ما خریداری کرده باشید پیش بیاید؛ ما در عوض به شما یک خودرو تحویل می دهیم و خودمان شکایت می کنیم و پیگیری اش را انجام می دهیم.

اتو کارمند تمامی تلاش خود را می کند که کمترین زحمتی بر دوش شما عزیزان بیفتد تا بتوانید با اطمینان کامل خرید خود را داشته باشید.

فروش حواله خودرو

 آیا کسی می تواند مردم را هنگام فروش اوراق ماشین فریب دهد؟

چه در خرید حواله و چه در فروش حواله کلاه برداری به میزان زیادی صورت می گیرد.
کسانی که قصد فروش حواله دارند باید به فرد یا مجموعه معتبری بفروشند، روند کار به این طور نباشد که پس از انجام عملیات فروش، هیچ پیگیری خاصی انجام نشود چراکه ماشین به نام شما می باشد و اگر خودرو به دست گروهی افرادی بیفتد که دست به فعالیت های غیر قانونی با خودرو حواله ای بزنند؛ شما نیز در آن قضیه گرفتار خواهید شد.

پس به قطع و یقین در صورتی که قصد فروش حواله خودرو و ماشین خود را دارید، حتما از خریدار و آن مجموعه اطمینان خاطر کسب کنید.

خودرو پژو پارس سفارشی با موتور XU7P